Kontakt

Marek Barszcz

Doradca Handlowy

735 937 099

735 937 099 marek.barszcz@carsed.pl

Tomasz Możdżyński

Doradca Handlowy

664 950 303

664 950 303 tomasz.mozdzynski@carsed.pl

Grzegorz Zimniak

Doradca Handlowy

532 143 104

532 143 104 grzegorz.zimniak@carsed.pl

Adrian Polak

Zastępca Kierownika Sprzedaży

696 914 004

696 914 004 adrian.polak@carsed.pl

Łukasz Pawlicki

Sprzedaż Flotowa

881 008 764

881 008 764 lukasz.pawlicki@carsed.pl

Michał Ratyński

Kierownik Sprzedaży

696 404 065

696 404 065 michal.ratynski@carsed.pl

Aleksandra Dędza

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

735 937 098

735 937 098 aleksandra.dedza@carsed.pl

Michał Domżalski

Samochody Używane

696 999 660

696 999 660 michal.domzalski@carsed.pl

Włodzimierz Gołdowski

Samochody Używane

696 999 560

696 999 560 wlodzimierz.goldowski@carsed.pl

Bogusława Giżycka

Specjalista ds. Ubezpieczeń

784 300 000

784 300 000 boguslawa.gizycka@carsed.pl

Ewelina Kruk

Specjalista ds. Ubezpieczeń

784 300 000

784 300 000 ewelina.kruk@carsed.pl

Anna Gromek

Koordynator Działu Administracji i Ubezpieczeń

602 400 109

602 400 109 anna.gromek@carsed.pl

Magda Klejzerowicz

Asystentka Serwisu

604 666 666

604 666 666 magda.klejzerowicz@carsed.pl

Magdalena Siedler

Asystentka Serwisu

664 113 605

664 113 605 magdalena.siedler@carsed.pl

Eryk Baczyński

Doradca Serwisowy

664 137 985 

664 137 985  eryk.baczynski@carsed.pl

Paweł Korycki

Doradca Serwisowy

532 115 499

532 115 499 pawel.korycki@carsed.pl

Jarosław Listos

Doradca Serwisowy

734 462 153

734 462 153 jaroslaw.listos@carsed.pl

Joanna Rawdo

Doradca Serwisu

795 137 707

795 137 707 joanna.rawdo@carsed.pl

Piotr Zając

Doradca Serwisowy

694 498 762

694 498 762 piotr.zajac@carsed.pl

Roman Kozłowski

Kierownik Serwisu

roman.kozlowski@carsed.pl

Agata Banasik

Doradca ds. Części

22 300 22 22 w. 50

22 300 22 22 w. 50 agata.banasik@carsed.pl

Wojciech Krakowiak

Doradca ds. Części

22 300 22 22 w. 50

22 300 22 22 w. 50 wojciech.krakowiak@carsed.pl

Bartłomiej Szwan

Doradca ds. Części

22 300 22 22 w. 50

22 300 22 22 w. 50 bartlomiej.szwan@carsed.pl

Marcin Majek

Specjalista ds. Gwarancji

22 300 22 22 w. 30

22 300 22 22 w. 30 marcin.majek@carsed.pl

Tomasz Michaluk

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

734 462 159

734 462 159 tomasz.michaluk@carsed.pl

Paweł Pusłowski

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

735 937 103

735 937 103 pawel.puslowski@carsed.pl

Katarzyna Storczyk

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

22 300 22 22 w. 30

22 300 22 22 w. 30 katarzyna.storczyk@carsed.pl

Paweł Sobkowicz

Kierownik Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

735 937 107

735 937 107 pawel.sobkowicz@carsed.pl

Marta Grochowska

Specjalista ds. Marketingu

marta.grochowska@carsed.pl

Magdalena Przygoda

Kierownik ds. Marketingu

22 300 22 22 w. 179

22 300 22 22 w. 179 marketing@carsed.pl

Formularz Kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)
Nota prawna
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w
celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.